Harmonogram ústnej formy internej časti MS 2018

UFIČ 4. B Slovenský jazyk a literatúra Anglický jazyk Teoretická časť odbornej zložky
por.č. priezvisko meno dátum príprava odpoveď dátum príprava odpoveď dátum príprava odpoveď
1. Achbergerová Sára 23.5.2018 10:50-11:10 11:10-11:30 22.5.2018 14:00-14:20 14:20-14:40 21.5.2018 8:00-8:30 8:30-9:00
2. Bobeková Kristína 22.5.2018 14:00-14:20 14:20-14:40 23.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 21.5.2018 8:30-9:00 9:00-9:30
3. Čontoš Dominik 22.5.2018 13:40-14:00 14:00-14:20 23.5.2018 8:20-8:40 8:40-9:00 21.5.2018 9:00-9:30 9:30-10:00
4. Dugovič Tomáš 21.5.2018 10:30-10:50 10:50-11:10 22.5.2018 11:10-11:30 11:30-11:50 23.5.2018 10:10-10:40 10:40-11:10
5. Dundovičová Karin 22.5.2018 13:20-13:40 13:40-14:00 23.5.2018 8:40-9:00 9:00-9:20 21.5.2018 10:10-10:40 10:40-11:10
6. Grossmanová Katarína 23.5.2018 10:30-10:50 10:50-11:10 21.5.2018 10:10-10:30 10:30-10:50 22.5.2018 14:10-14:40 14:40-15:10
7. Haradzinová Aneta 22.5.2018 13:00-13:20 13:20-13:40 23.5.2018 9:00-9:20 9:20-9:40 21.5.2018 10:40-11:10 11:10-11:40
8. Hollan Martin 21.5.2018 13:20-13:40 13:40-14:00 22.5.2018 9:20-9:40 9:40-10:00 23.5.2018 13:10-13:40 13:40-14:10
9. Hornyák Matej 21.5.2018 13:40-14:00 14:00-14:20 22.5.2018 8:40-9:00 9:00-9:20 23.5.2018 13:40-14:10 14:10-14:40
10. Hrdina Félix 21.5.2018 11:30-11:50 11:50-12:10 22.5.2018 8:20-8:40 8:40-9:00 23.5.2018 14:10-14:40 14:40-15:10
11. Idešicová Barbora 22.5.2018 11:30-11:50 11:50-12:10 23.5.2018 9:20-9:40 9:40-10:00 21.5.2018 8:00-8:30 8:30-9:00
12. Šebo Juraj 21.5.2018 13:00-13:20 13:20-13:40 23.5.2018 10:10-10:30 10:30-10:50 24.5.2018 9:00-9:30 9:30-10:00
13. Kopáčiková Petra 21.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 23.5.2018 10:30-10:50 10:50-11:10 24.5.2018 13:10-13:40 13:40-14:10
14. Korbeličová Alžbeta 22.5.2018 11:10-11:30 11:30-11:50 23.5.2018 10:50-11:10 11:10-11:30 21.5.2018 9:00-9:30 9:30-10:00
15. Križanovičová Vanesa 22.5.2018 10:50-11:10 11:10-11:30 24.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 21.5.2018 11:10-11:40 11:40-12:10
16. Kuttnerová Karolína 22.5.2018 10:10-10:30 10:30-10:50 24.5.2018 8:20-8:40 8:40-9:00 21.5.2018 12:40-13:10 13:10-13:40
17. Lúčanová Simona 21.5.2018 8:40-9:00 9:00-9:20 23.5.2018 12:40-13:00 13:00-13:20 22.5.2018 13:10-13:40 13:40-14:10
18. Martišek Andrej 22.5.2018 8:40-9:00 9:00-9:20 23.5.2018 13:40-14:00 14:00-14:20 21.5.2018 12:40-13:10 13:10-13:40
19. Matula Lukáš 22.5.2018 8:20-8:40 8:40-9:00 24.5.2018 8:40-9:00 9:00-9:20 21.5.2018 13:10-13:40 13:40-14:10
20. Oravcová Simona 23.5.2018 12:40-13:00 13:00-13:20 22.5.2018 13:00-13:20 13:20-13:40 21.5.2018 13:40-14:10 14:10-14:40
21. Ožvald František 23.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 21.5.2018 11:30-11:50 11:50-12:10 22.5.2018 11:10-11:40 11:40-12:10
22. Papáneková Vivien 23.5.2018 11:10-11:30 11:30-11:50 21.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 21.5.2018 10:10-10:40 10:40-11:10
23. Šaškovič Dávid 22.5.2018 8:00-8:20 8:20-8:40 24.5.2018 9:00-9:20 9:20-9:40 21.5.2018 14:10-14:40 14:40-15:10
24.     21.5.2018 14:00-14:20 14:20-14:40 23.5.2018 14:00-14:20 14:20-14:40 24.5.2018 13:40-14:10 14:10-14:40
25. Šiková Miroslava 23.5.2018 13:00-13:20 13:20-13:40 22.5.2018 9:00-9:20 9:20-9:40 21.5.2018 15:10-15:40 15:40-16:10
26. Vitálošová Simona 24.5.2018 9:00-9:20 9:20-9:40 21.5.2018 14:00-14:20 14:20-14:40 22.5.2018 8:30-9:00 9:00-9:30

 * predbežný harmonogram v ktorom môžu nastať zmeny!