Ústna forma internej časti
Slovenský jazyk a literatúra

UFIČ - SJL; komisiač.1; miestnosť 204

por.č. dátum por. priezvisko meno trieda odbor príprava odpoveď
1. 21.5.2018
pondelok
1 Kopáčiková Petra IV.B 6317 M 8:00-8:20 8:20-8:40
2. 2 Kuličková Monika IV.A 6317 M 8:20-8:40 8:40-9:00
3. 3 Lúčanová Simona IV.B 6317 M 8:40-9:00 9:00-9:20
4. 4 Bittner Martin IV.A 6317 M 9:00-9:20 9:20-9:40
5. 5 Bohún Patrik IV.A 6317 M 9:20-9:40 9:40-10:00
6. 6 Čuklovič Marek IV.A 6317 M 10:10-10:30 10:30-10:50
7. 7 Dugovič Tomáš IV.B 6317 M 10:30-10:50 10:50-11:10
8. 8 Hankerová Miriam IV.A 6317 M 10:50-11:10 11:10-11:30
9. 9 Hess Veronika IV.A 6317 M 11:10-11:30 11:30-11:50
10. 10 Hrdina Félix IV.B 6317 M 11:30-11:50 11:50-12:10
11. 11 Hirner Ábel IV.A 6317 M 12:40-13:00 13:00-13:20
12. 12 Šebo Juraj IV.B 6317 M 13:00-13:20 13:20-13:40
13. 13 Hollan Martin IV.B 6317 M 13:20-13:40 13:40-14:00
14. 14 Hornyák Matej IV.B 6317 M 13:40-14:00 14:00-14:20
15. 15         14:00-14:20 14:20-14:40
16. 22.5.2018
utorok
1 Šaškovič Dávid IV.B 6324 M 8:00-8:20 8:20-8:40
17. 2 Matula Lukáš IV.B 6324 M 8:20-8:40 8:40-9:00
18. 3 Martišek Andrej IV.B 6317 M 8:40-9:00 9:00-9:20
19. 4 Majová Miroslava IV.A 6317 M 9:00-9:20 9:20-9:40
20. 5 Macho Adam IV.A 6317 M 9:20-9:40 9:40-10:00
21. 6 Kuttnerová Karolína IV.B 6324 M 10:10-10:30 10:30-10:50
22. 7 Kuličková Marianna IV.A 6317 M 10:30-10:50 10:50-11:10
23. 8 Križanovičová Vanesa IV.B 6324 M 10:50-11:10 11:10-11:30
24. 9 Korbeličová Alžbeta IV.B 6317 M 11:10-11:30 11:30-11:50
25. 10 Idešicová Barbora IV.B 6317 M 11:30-11:50 11:50-12:10
26. 11 Šiandor Juraj IV.A 6317 M 12:40-13:00 13:00-13:20
27. 12 Haradzinová Aneta IV.B 6324 M 13:00-13:20 13:20-13:40
28. 13 Dundovičová Karin IV.B 6324 M 13:20-13:40 13:40-14:00
29. 14 Čontoš Dominik IV.B 6324 M 13:40-14:00 14:00-14:20
30. 15 Bobeková Kristína IV.B 6324 M 14:00-14:20 14:20-14:40
31. 23.5.2018
streda
1 Ožvald František IV.B 6317 M 8:00-8:20 8:20-8:40
32. 2 Oravcová Terézia IV.A 6317 M 8:20-8:40 8:40-9:00
33. 3 Nosálová Dominika IV.A 6317 M 8:40-9:00 9:00-9:20
34. 4 Mišovičová Katarína IV.A 6317 M 9:00-9:20 9:20-9:40
35. 5 Mešťanová Jana IV.A 6317 M 9:20-9:40 9:40-10:00
36. 6 Hrdlovičová Petra IV.A 6317 M 10:10-10:30 10:30-10:50
37. 7 Grossmanová Katarína IV.B 6317 M 10:30-10:50 10:50-11:10
38. 8 Achbergerová Sára IV.B 6324 M 10:50-11:10 11:10-11:30
39. 9 Papáneková Vivien IV.B 6317 M 11:10-11:30 11:30-11:50
40. 10 Weingärtner Dávid IV.A 6317 M 11:30-11:50 11:50-12:10
41. 11 Oravcová Simona IV.B 6324 M 12:40-13:00 13:00-13:20
42. 12 Šiková Miroslava IV.B 6324 M 13:00-13:20 13:20-13:40
43. 13 Nováková Tatiana IV.A 6317 M 13:20-13:40 13:40-14:00
44. 14 Ostradická Veronika IV.A 6317 M 13:40-14:00 14:00-14:20
45. 15 Strezenická Simona IV.A 6317 M 13:40-14:20 14:20-14:50
46. 24.5.2018
štvrtok
1 Petrakovičová Lucia IV.A 6317 M 8:00-8:20 8:20-8:40
47. 2 Podolinská Lenka IV.A 6317 M 8:20-8:40 8:40-9:00
48. 3 Turcárová Paula IV.A 6317 M 8:40-9:00 9:00-9:20
49. 4 Vitálošová Simona IV.B 6317 M 9:00-9:20 9:20-9:40
50. 5 Voleková Simona IV.A 6317 M 9:20-9:40 9:40-10:00