OBCHODNÁ AKADÉMIA
Pezinok, Myslenická 1

Predbežný harmonogram ÚFIČ MS 2019

Maturitné skúšky 2019

Upozornenie: V harmonograme môžu nastať zmeny!

Maturitné skúšky 2019 

Slovenský jazyk a literatúra

Anglický jazyk

Teoretická časť odbornej zložky

 

Priezvisko

Meno

Trieda Odbor Dátum Príprava Odpoveď Dátum Úrov. Príprava Odpoveď Dátum Príprava Odpoveď
1. Babiaková Lucia IV.A 6317 M 27.5.2019 8:00-8:20 8:20-8:40 28.5.2019 B1 8:40-9:00 9:00-9:20 27.5.2019 10:10-10:40 10:40-11:10
2. Balážiková Stephanie IV.B 6324 M 27.5.2019 8:20-8:40 8:40-9:00 28.5.2019 B1 9:00-9:20 9:20-9:40 27.5.2019 10:10-10:40 10:40-11:10
3. Červenec Dávid IV.A 6317 M 27.5.2019 8:40-9:00 9:00-9:20 28.5.2019 B2 8:00-8:20 8:20-8:40 27.5.2019 10:40-11:10 11:10-11:40
4. Dugovič Denis IV.A 6317 M 28.5.2019 10:50-11:10 11:10-11:30 29.5.2019 B1 8:00-8:20 8:20-8:40 27.5.2019 8:00-8:30 8:30-9:00
5. Dvorská Martina IV.B 6317 M 28.5.2019 11:10-11:30 11:30-11:50 29.5.2019 B1 8:20-8:40 8:40-9:00 27.5.2019 8:30-9:00 9:00-9:30
6. Fialová Kristína IV.B 6324 M 28.5.2019 13:20-13:40 13:40-14:00 29.5.2019 B1 9:20-9:40 9:40-10:00 27.5.2019 13:40-14:10 14:10-14:40
7. Grúsová Magdaléna IV.A 6317 M 28.5.2019 13:40-14:20 14:20-14:45 29.5.2019 B1 9:20-10:00 10:30-10:55 27.5.2019 13:40-14:10 14:10-14:40
8. Horaisová Simona IV.A 6317 M 28.5.2019 11:30-11:50 11:50-12:10 29.5.2019 B1 8:40-9:00 9:00-9:20 27.5.2019 9:00-9:30 9:30-10:00
9. Hurtoňová Viktória IV.A 6317 M 28.5.2019 13:00-13:20 13:20-13:40 29.5.2019 B1 9:00-9:20 9:20-9:40 27.5.2019 13:10-13:40 13:40-14:10
10. Jedličková Andrea IV.B 6324 M 27.5.2019 9:00-9:20 9:20-9:40 28.5.2019 B1 10:10-10:30 10:30-10:50 27.5.2019 10:40-11:10 11:10-11:40
11. Jurikovičová Elizabeth IV.B 6317 M 27.5.2019 9:20-9:40 9:40-10:00 28.5.2019 B1 10:30-10:50 10:50-11:10 27.5.2019 11:10-11:40 11:40-12:10
12. Jurovčíková Romana IV.A 6324 M 27.5.2019 13:40-14:20 14:20-14:50 28.5.2019 B1 13:40-14:20 14:20-14:50 29.5.2019 10:10-10:40 10:40-11:10
13. Kakalíková Veronika IV.A 6317 M 27.5.2019 10:10-10:30 10:30-10:50 28.5.2019 B1 10:50-11:10 11:10-11:30 27.5.2019 12:40-13:10 13:10-13:40
14. Kondrčková Katarína IV.B 6317 M 28.5.2019 8:00-8:20 8:20-8:40 27.5.2019 B1 8:00-8:20 8:20-8:40 28.5.2019 10:10-10:40 10:40-11:10
15. Konfráterová Dominika IV.A 6317 M 28.5.2019 8:20-8:40 8:40-9:00 27.5.2019 B1 8:20-8:40 8:40-9:00 28.5.2019 10:40-11:10 11:10-11:40
16. Krasňanský Jakub IV.B 6324 M 27.5.2019 10:30-10:50 10:50-11:10 28.5.2019 B1 11:10-11:30 11:30-11:50 27.5.2019 12:40-13:10 13:10-13:40
17. Kršiaková Helena IV.B 6324 M 27.5.2019 10:50-11:10 11:10-11:30 28.5.2019 B1 11:30-11:50 11:50-12:10 27.5.2019 13:10-13:40 13:40-14:10
18. Letanovská Zuzana IV.A 6317 M 28.5.2019 8:40-9:00 9:00-9:20 27.5.2019 B1 8:40-9:00 9:00-9:20 28.5.2019 11:10-11:40 11:40-12:10
19. Miháliková Sára IV.B 6317 M 28.5.2019 9:00-9:20 9:20-9:40 27.5.2019 B1 9:00-9:20 9:20-9:40 28.5.2019 12:40-13:10 13:10-13:40
20. Mizerák Vladimír IV.B 6324 M 27.5.2019 11:10-11:30 11:30-11:50 28.5.2019 B2 8:20-8:40 8:40-9:00 27.5.2019 8:00-8:30 8:30-9:00
21. Mlynár Adam IV.B 6324 M 29.5.2019 9:20-9:40 9:40-10:00 28.5.2019 B1 12:40-13:00 13:00-13:20 27.5.2019 8:30-9:00 9:00-9:30
22. Návratková Simona IV.B 6317 M 28.5.2019 9:20-9:40 9:40-10:00 27.5.2019 B1 9:20-9:40 9:40-10:00 28.5.2019 13:10-13:40 13:40-14:10
23. Oškerová Katarína Dorota IV.B 6324 M 27.5.2019 12:40-13:00 13:00-13:20 28.5.2019 B1 13:00-13:20 13:20-13:40 27.5.2019 9:00-9:30 9:30-10:00
24. Pelanová Denisa Kamila IV.A 6317 M 28.5.2019 10:10-10:30 10:30-10:50 27.5.2019 B1 10:10-10:30 10:30-10:50 28.5.2019 8:30-9:00 9:00-9:30
25. Pestunová Natália IV.A 6317 M 28.5.2019 10:30-10:50 10:50-11:10 27.5.2019 B1 10:50-11:10 11:10-11:30 28.5.2019 8:00-8:30 8:30-9:00
26. Rampach Damián IV.B 6324 M 28.5.2019 12:40-13:00 13:00-13:20 27.5.2019 B1 11:10-11:30 11:30-11:50 28.5.2019 10:10-10:40 10:40-11:10
27. Sušienková Ema IV.B 6324 M 29.5.2019 8:20-8:40 8:40-9:00 27.5.2019 B1 11:30-11:50 11:50-12:10 28.5.2019 8:00-8:30 8:30-9:00
28. Šefčíková Nikola IV.B 6317 M 29.5.2019 8:40-9:00 9:00-9:20 27.5.2019 B1 12:40-13:00 13:00-13:20 28.5.2019 13:40-14:10 14:10-14:40
29. Ševčík Dominik IV.A 6317 M 29.5.2019 8:00-8:20 8:20-8:40 27.5.2019 B1 10:30-10:50 10:50-11:10 28.5.2019 9:00-9:30 9:30-10:00
30. Šimonová Dominika IV.A 6317 M 28.5.2019 13:40-14:00 14:00-14:20 27.5.2019 B1 13:00-13:20 13:20-13:40 29.5.2019 8:00-8:30 8:30-9:00
31. Škoda Tomáš IV.B 6324 M 29.5.2019 9:00-9:20 9:20-9:40 27.5.2019 B1 13:20-13:40 13:40-14:00 28.5.2019 8:30-9:00 9:00-9:30
32. Šoltésová Sára IV.B 6324 M 27.5.2019 11:30-11:50 11:50-12:10 27.5.2019 B1 13:40-14:00 14:00-14:20 28.5.2019 9:00-9:30 9:30-10:00
33. Šuplata Alex IV.B 6324 M 29.5.2019 10:10-10:30 10:30-10:50 27.5.2019 B1 14:00-14:20 14:20-14:40 28.5.2019 10:40-11:10 11:10-11:40
34. Valešová Nikola IV.A 6317 M 27.5.2019 13:20-13:40 13:40-14:00 28.5.2019 B1 13:40-14:00 14:00-14:20 29.5.2019 8:30-9:00 9:00-9:30
35. Wágner Dominik IV.A 6317 M 27.5.2019 13:00-13:20 13:20-13:40 28.5.2019 B1 13:20-13:40 13:40-14:00 27.5.2019 11:10-11:40 11:40-12:10
36. Zamecová Soňa IV.A 6317 M 27.5.2019 13:40-14:00 14:00-14:20 28.5.2019 B1 9:20-9:40 9:40-10:00 29.5.2019 9:00-9:30 9:30-10:00